خود را با این نکات عالی کمک به خود شفا دهید

خود را با این نکات عالی کمک به خود شفا دهید

اگر مطمئن نیستید که از کجا می توانید در سفر به خودیاری خود شروع کنید ، این مقاله با شما صحبت خواهد کرد. نگرش مثبتی داشته باشید ، خود را باور کنید و نکات این مقاله را برای کمک به شما در رسیدن به اهداف شخصی خود به کار بگیرید.

یک عنصر اصلی در موفقیت شما ، تفکر و عمل پیش رو در مقابل فعالیت مجدد خواهد بود. همانطور که سعی می کنید خود را بهتر کنید ، به یاد داشته باشید که ذهن شما همه چیز را کنترل می کند. با یک ذهن باز از فرصت ها و فعالیت هایی که برایتان پیش می آید استفاده کنید و ماجراهای جدیدی را شروع کنید زیرا تجارب لازم برای رشد شما به عنوان یک شخص را برای شما فراهم می کند.

قبل از اینکه بخواهید نقاط ضعف درک شده خود را تغییر دهید نقاط قوت خود را شناسایی کنید. یکی از ملفه های اصلی رشد شخصی داشتن درک واقعی از کل خود شما است. متأسفانه ، رشد شخصی غالباً فقط روی نقاط ضعف متمرکز است. اغلب اوقات ، بهبود یک قدرت قبلاً توسعه یافته برای دستیابی به اهداف بلند مدت شما مفیدتر است.

به صورت روزانه ، هر روز صبح از خود بپرسید چه چیزهایی برای انجام دادن در طول روز برای شما مهم است. این به شما کمک می کند روش هایی را که می توانید لحظات آزاد خود را سپری کنید تعیین کنید و از طریق چند وظیفه ای وقت خود را به حداکثر برسانید. لیستی تهیه کنید ، آن را در اولویت قرار دهید و به خود بگویید که کارهای لیست خود را انجام خواهید داد.

اهداف داشته باشید. این کمک می کند تا به زندگی خود ساختار دهید. شما ممکن است ایده های مبهمی از آنچه می خواهید انجام دهید داشته باشید ، اما داشتن اهداف مشخصی که هر روز آنها را یادداشت می کنید و آنها را نگاه می کنید ، شما را مجبور می کند که به جای آه و آه گفتن “اوه ، روزی” شروع به دستیابی به آن اهداف کنید.

وقتی به زندگی نگاه می کنید سعی کنید روی نکات مثبت تمرکز کنید. خیلی ساده است که به موارد منفی نگاه کنید و خود را با دیگران مقایسه کنید و ببینید که آنها این یا آن را دارند. آن را برگردانید و فقط بر روی خود و آنچه که در واقع دارید تمرکز کنید. این به شما چشم انداز بهتری از زندگی می دهد.

اگر از نظر پزشکی دارای اضافه وزن هستید ، تلاش کنید وزن خود را با یک روش قابل قبول و سالم کاهش دهید. حتی کمترین کاهش وزن نیز می تواند احساس اطمینان و راحتی بیشتری در بدن شما ایجاد کند ، از ادامه پیشرفت الهام گرفته و انگیزه پیگیری کامل با روال سالم و سالم را دارد.

خود را برای روزی اجتناب ناپذیر آماده کنید که کسی تصمیم به قلدری شما یا تلاش برای پایین آوردن شما را دارد. یک احتمال خوب وجود دارد که شما مطمئنا لیاقت این نوع درمان را ندارید ، اما برای همه اتفاق می افتد. به این فکر کنید که چگونه می توانید به ناهنجاری های آنها به روشی منطقی ، مودبانه و معقول پاسخ دهید که از درگیری جلوگیری می کند اما به آن شخص می فهماند که از خط خارج است. این به شما کمک می کند تا از صدمه ای که همیشه همراه این نوع تعامل منفی است ، بالاتر بروید.

نگرش هایی را که نسبت به کیستی دارید شناسایی کنید. عادت های بد از ارزش های بد ناشی می شود که از نگرش های بد ناشی می شود. اگر بتوانید نگرشهای منفی خود را شناسایی کنید و برای تغییر آنها تلاش کنید نوع شخصی خود را بهبود می بخشید. با این پیشرفت ، در سطح شخصی بیشتر پیشرفت خواهید کرد.

برای داشتن انگیزه ، از احساسات خود به عنوان ابزار استفاده کنید. مردم از تجربیات دردناک اجتناب می کنند و به دنبال تجربیاتی می شوند که لذت بخش باشد. هنگام تلاش برای ترک عادت بد ، احساسات بد را با آن مرتبط کنید. سپس این عادت را با عادت خوبی جایگزین کنید که باعث می شود شادی را تجربه کنید. احتمال ادامه عادت خوب و احتمال ادامه عادت بد بسیار زیاد است.

یافتن راه هایی برای داشتن زندگی سالم به شما در انجام کارهای توسعه شخصی نیز کمک می کند. وقتی سالم هستید ، احساس بهتری دارید و انرژی بیشتری دارید. با مراجعه به پزشک منظم می توانید با وضوح بیشتری فکر کنید و حتی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. اغلب متوجه خواهید شد که انجام یک انتخاب سالم به انتخاب دیگری منجر می شود و به شما کمک می کند تا سبک زندگی سالم خود را بهبود ببخشید.

از منطقه راحتی خود خارج شوید. بنابراین بسیاری از مردم زندگی غم انگیزی را سپری می کنند زیرا هر از چند گاهی می ترسند که ریسک کنند. برای انجام کاری که از انجام آن می ترسید برنامه ریزی کنید؛ این می تواند چتربازی باشد یا به سادگی درخواست افزایش کند. وقتی ریسک می کنید و می فهمید که آنقدرها هم که فکر می کردید بد نیست ، احساس قدرت می کنید و احتمال انجام کارهای بیشتر نیز بیشتر است.

مسئولیت پذیری را بپذیرید. بهانه نگیرید – اگر مشکلی پیش آمد مسئولیت را بپذیرید. به این ترتیب ، شما خود را در موقعیت اصلاح یا تغییر امور قرار می دهید. مسئولیت پذیری فواید بزرگی دارد: شما می توانید شرایط را ارزیابی کرده و برای تغییر مواردی که در موفقیت شخصی شما موثر نیستند ، قدم بردارید. همچنین فراموش نکنید که بخاطر اتفاقات خوبی که در زندگی شما رخ می دهد اعتبار کسب کنید!

اهمیت افراد دیگر را دست کم نگیرید. موفقیت چیزی است که شما را راضی نگه دارد مادامی که برای رسیدن به آن تلاش کنید. هنگامی که به هدف خود رسیدید ، باید کسی داشته باشید که آن را با او در میان بگذارد تا خوشحال بماند. مورد مهم دیگری را پیدا کنید که در رویاهای شما مشترک باشد و شاید بچه دار شدن نیز به شما کمک کند.

اگر می خواهید خود را به بهترین شکل ممکن بهتر کنید ، باید مایل باشید برای ارزش های خود بجنگید. اگر ارزشهای شما شامل صادقانه و مهربان بودن است ، پس چنین کرده اید.

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *